Строеж на жилищна сграда в Хасково притеснява жителите на кв. „Македонски“
- 19:24, 23 юни 2026
- 423 Преглеждания
Нов строеж на жилищна сграда в Хасково притеснява жителите на кв. „Македонски“. Паркингите и дворовете на хората са започнали да пропадат заради големия изкоп. От община Хасково заявиха, че следят ситуацията, но не са открити нарушения в строителството.
Коментари